• Krvave vlasocnice

    , Autor: Adkapuf

    Dobry den som v 35+4 tt a v noci ako som isla na toaletu a utrela som sa mala som na papieri krvave vlasocnice. Teraz rano uz nevidim krv ale je vytok tak jemne zafarbeny do ruzovo-hneda. Co to moze byt? Neodchadza mi hlienova zatka?
    Dakujem

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Nevylučujem ani odtok hlienovej zátky. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne aj zdravotnícke zariadenia, kde plánujete rodiť.