• Hneda krv

    Dobry den,
    v pondelok tohto tyzdna som silno krvacala a ostala som na marodke. Krvacanie ale uz slabsie sa opakovalo 2dni na to bola som na pohotovosti. Mam progestanalle 200mg aj magnezium aj ascorutin. Stale mi ale pocas kazdeho jedneho dna ide hnedy vytok a niekdy dost vela. Takto sa cisti maternica? Ako dlho to budem este mat? Alebo sa pomaly zvacsuje maternica a kym vyjde krv tak uz je hneda ? Niekdy s vytokom vyjdu aj take tmavo hnede zrazeninky.
    Dakujem

    Dobrý deň, hoci ste to nenapísali, dedukujem, že ste tehotná. Špinenie, či slabé krvácanie, najčastejšie hnedou krvou, je do 16. týždňa tehotenstva pomerne časté. Súvisí s tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Hnedá krv je stará krv, ktorá sa dostáva z maternice do pošvy a následne vyteká z pošvy. Máte nasadenú všetku potrebnú liečbu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.