• Prudke zabrzdenie

    Dobry den,som v 30 tyzdni. Dnes nam behlo pod auto psica,prudsie partner skocil na brzdu. Neudrela som sa len sa chcem spytat ci to prudsie zabrzdenie moze mat na babatko vplyv? Presli uz 3 hodinky a bolesti ani krvacanie nemam. Malinky sa hybe. Dakujem

    Dobrý deň, ak nemáte žiadne ťažkosti, podľa mňa sa nemusíte obávať. Samozrejme, ak máte pochybnosti a chcete si byť úplne istá, navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne tehotenskú pohotovosť.