• Tvrdnutie bruška v 25 týždni.

    , Autor: Lenya

    Dobrý deň, som v 25 týždni a začalo mi tvrdnút bruško, neboli, len na pár sekúnd je tvrdé. Najčastejšie keď ležím na chrbáte, pri zmene polohy povolí. Opakuje sa to možno že tak 5 krát za deň. Užívam magnézium. Poradňu mám až o mesiac. Je potrebné ísť skôr?
    Veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, občasné pár sekundové tvrdnutie podbruška sa počas dňa môže vyskytovať. Ak nie je pravidelné a častejšie ako 10 - 15 krát do dňa, nemusíte sa znepokojovať. Magnézium môžete užívať v dávke 3x1 tabletka denne. Odsledujte si to. Takto sa Vám samozrejme neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.