• Vela pohybov

    , Autor: Maria1009

    Dobry den,chcela by som sa spytat,som v 27 tyzdni a dnes citim pohyby babatka velmi casto a silno oproti ostatnym dnom. Je to v poriadku? Alebo takato zvysena aktivita moze znacit problem? Dakujem

    Dobrý deň, nemusí sa jednať vôbec o žiadny problém. každý deň je individuálny. Plod v maternici má svoj režim, takže ak Vy spíte, plod sa môže hýbať a naopak, ak Vy ste hore, plod môže spať. Ak sa však stane, že ste obaja hore, prípadne skonzumujete niečo sladké, pohyby môžu byť častejšie. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení v poriadku, nemusíte sa obávať. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.