• Tvrdnutie bruska?

    , Autor: Kika109

    Dobry den, som 21+2tt, som prvorodicka a mam pocit akoby mi tvrdlo brucho. Neviem aky by to mal byt pocit, ale ked lezim sedim brusko je na dotyk makke, ale ked sa postavim a trosku prejdem hned stvrdne, aj to nie tak zeby som vobec prst nevopchala. Nemam nejake silne bolesti alebo krce, okrem nafuknutia. Neviem ci to je v poriadku, ze stale ked sa postavim hned stvrdne, mam pocit akoby bolo velmi tazke a tahalo ma dolu, take napnute. Co si o to myslite? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, nemusí sa jednať o nič vážne, ale iba na základe opisu sa nedá bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Skúsiť môžete užívať magnézium v dávke max. 3x2 tabletky denne. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.