• Testy nifti vz bežné testy

    , Autor: kate1407

    Dobrý deň,chcem sa spýtať. Nifty testy som mala všetky v poriadku, potom mi brali krv u gynekológa a tam vyšiel pozitívny screening, to bol 2 odber. Prvý odber v 1 trimestri bol negatívny ale v šedej zóne. Čo sa vlastne berie do úvahy? Nie sú tieto obyčajné testy zavádzajúce? Ak nifti bol v poriadku potom nechápem. Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, na základe opisu mi nie je celkom jasné, ktorý test Vám vyšiel pozitívny. Ak máte na mysli Triple test, ten niekedy môže vyjsť falošne pozitívny, preto sa v takom prípade odporúča realizovať Nifty Pro alebo Trisomy test. Ak bol Nifty Pro test negatívny, malo by to byť v poriadku. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.