• Znamienko

    , Autor: NBi

    Prosím vás pred tehotenstvom som mala na brade znamienko. Teraz ku koncu tehotenstva sa mi celkom zväčšilo, akoby napuchlo a pri stlačení boli. Môže to byť niečo vážne? Ďakujem

    Dobrý deň, počas tehotenstva dochádza k hormonálnym zmenám, takže nevylučujem vplyv hormónov. Je to však otázka na dermatológa, ktorého odporúčam navštíviť.