• Mimomaternicove tehotenstvo

    , Autor: ja_1111

    Dobry den doktor mi robil USG je vidno len GS (7.5mm) plod nie (asi anembryomola) cakame este tyzden. Naznačil mi vsak ze moze ist aj o mimomaternicove? Strasne sa bojim aby ma to neohrozilo. Zatial nekrvacam, nemam bolesti len mi je klasicke trosku zle a toci sa mi obcas mierne hlava. Mala by som byt 6ty tyzden.

    Dobrý deň, pravdepodobne ste otehotneli neskôr, prípadne bola ovulácia posunutá. Dôležité je aj sledovanie dynamiky beta HCG. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Áno, je potrebné myslieť aj na mimomaternicové tehotenstvo. Záleží od progresie USG nálezu. Určite Vám bol daný termín kontrolného USG vyšetrenia. Na základe toho, ako aj dynamiky beta HCG, sa určí ďalší postup.