• Gestacny vačok je prázdny

    Zdravím .
    Je normálne mať gestacny vačok 4mm prázdny (4+3)?
    Povedali mi že mám prísť zasa o týždeň , no bojím sa že to nedopadne dobre ... Od kedy som mala dostať menzes a nedostala som tak ma stále bolia prsníky a sem tam má pichne aj pri vaječníkoch ...
    17.08.2022 som mala mimomaternicové tehotenstvo musela som podstúpiť laparoskopicku operáciu, a 4.11.2022 som potratila mesačne bábätko,...

    Stalo sa niekomu niečo podobné ???
    Ďakujem vám

    Dobrý deň, v tomto skorom týždni tehotenstva ešte embryonálny pól nie je vidieť. Na potvrdenie tehotenstva ste prišli priskoro. Ak nemáte žiadne ťažkosti v zmysle silných bolestí podbruška, či silného krvácania, štandardne sa USG kontroluje o 7 až 10 dní, kedy by už mohlo byť vidieť viac. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.