• Vitamíny

    , Autor: Nataly186

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať.Cele tehotenstvo beriem teh. vitamíny LadeeVita. Na základe krvného obrazu mi bola zistená nižšia hladina železa a lekárka mi doporučila kúpiť si vitamíny Globifer a užívať ich. Ďalej beriem ešte Duphaston 3xdenne a Magnézium 2x. Môžu sa všetky tieto lieky kombinovať ? Môžem užívať teh.vitaminy a všetky tie lieky ďalšie ďalej ? Ďakujem.

    Dobrý deň, áno, ak ste mierne anemická, môžete užívať železopreparáty. Spomínané vitamínové a minerálové doplnky môžete užívať v odporučenom dávkovaní.