• Meškanie menštruacie... pod otázka

    , Autor: 1sas1

    Dobry deň. Chcela by som sa opýtať posledný nechraneny pohlavny styk som mala 19.4.2022.Menštruaciu som dostala 29.4.2022 a 28.4 som bola na odber hcg krvi a výsledok bol 0...
    Teraz som mala dostať menštruaciu 27.5 a meška...
    Včera aj dnes som si robila test no test je negatívny..
    Je nejaká pravdepodobnosť že môžem byť tehotná ?
    Ďakujem

    A teraz po mesiacu by mi ukázal tehotensky test alebo nie ? Ďakujem

    Dobrý deň, ak by ste otehotneli toho 19.4., tehotenský test by bol teraz pozitívny.