• Prietoky

    , Autor: nika3992

    Dobry den, chcela by som sa spytat na hodnoty prietokov. Momentalne som 31+4 a v knizke mam zapisane:
    - RI v a. umb. 0,70
    - SD v a. umb. 3,32
    - hmotnost plodu 1856g.
    Su tieto hodnoty v poriadku? Resp ake su normalne hodnoty v tomto tyzdni? Lekar mi k tomu nic nepovedal a sama sa v tom nevyznam. Dakujem pekne za odpoved.

    Dobrý deň, áno, hodnoty sú v poriadku. V 32. týždni tehotenstva plod váži cca 1700g - 1900g. Predpokladám, že keby sa niečo lekárovi pri USG vyšetrení nezdalo, prípadne by nameral patologické hodnoty, informovali by Vás. Nemusíte sa však obávať. Do budúcna sa nebojte pýtať.