• Temesvariho roztok

    , Autor: Kakalka

    Prosím vás moze roztok zozeleniet aj pri kontakte s gynazolom alebo vyplachom na candidu, ktory mi robili vnemocnici? Alebo len pri kontakte s plodovou vodou?

    Dobrý deň, existuje viacero možností falošne pozitívneho Temesvaryho testu. Ak aplikované roztoky obsahujú vodu, roztok sa sfarbí na modrozeleno.