• Frax

    , Autor: Stelaa

    Dobrý deň
    Mám vrodenú trombofiliu MTFR heterozigot aj 677 a takisto aj 1298
    2x MA , teraz som otehotnela , som v 6tt gynekológ má poslal k hematologicke , predpísala mi fraxiparin forte 0,6
    S tým že jeden deň si streknem 0,3 a na druhý deň zvyšok
    Nemôžem z toho dostať nejaký zápal ? Doktorka vraví , že sa to bežne takto rieši
    Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, osobne som sa ešte nestretol s delením dávky, ja nemám skúsenosť, že sa to bežne takto bežne rieši, takže sa Vám neviem vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní hematológa. Ak dodržíte všetky postupy, čo sa týka dezinfekcie, uskladňovania a aplikácie, nevidím dôvod, prečo by sa Vám mal vytvoriť zápal.