• Teplota

    , Autor: Lola59

    Dobry den, zacinam 12tt, uz tyzden mam silnu nadchu, teploty 2 dni 38 stupnov, uzivam paralen. Moze to uskodit plodu? Dakujem.

    Dobrý deň, Paralen užívaný v primeranom množstve zárodku neuškodí. Používať môžete aj väčšinu sprejov, či kvapiek do nosa. Odporúčam zvýšený príjem vitamínov a minerálov a dostatočný pitný režim.