• Výter z pošvy

    , Autor: Monika0611

    Do rý deňom v 35 tyzdni tehotenstva a bol mi robeny vyter z posvy pri aerobnej kultivacii mi vyskočil nalez Lactobacillus species a Escherichia coli . Kedže moj osetrujuci lekar ma dva tyzdne dovolenku chcela by som sa informovat ci to predstavuje nejake nebezpecenstvo pre babatko . Popripade ci je potrebne zahajit nejaku liecbu.

    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. E.Coli sa v pošve vyskytuje často, ale pri premnožení môže spôsobovať problémy. Je vhodné preliečenie podľa výsledkov citlivosti z kultivácie.