• Špinenie v 16.tt

    , Autor: Veronička001

    Dobrý deň pán doktor. Pred skoro dvoma týždňami som začala krvácať. Utekali sme hneď do nemocnice. S bábätkom je všetko v poriadku. Krásne bije srdiečko, kopkalo nožičkami. Po pár dňoch to prešlo. Tak som bola rada. Mala som pokoj cca 5 dní a začala som spinit. Krcok aj placentu mam podľa ultrazvuku v poriadku. Chcem sa spýtať, či to môže byť nejaké dospinenie po krvácaní alebo co to mohlo spôsobiť? Alebo mam ísť radšej znova na pohotovosť do nemocnice? Prvé dieťa mam sekciou, nemala som v tehotenstve žiadne problémy. Teraz som taká zlaknuta z toho, keďže som začala po pár dňoch kľudu spinit. Vopred ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, špinenie v I. trimestri súvisí najčastejšie s tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.