• Interne

    , Autor: Matulka_C

    Dobrý deň dnes som bola v poradni som v 34tt sestricka mi vzala krv a vravela ze si mam prist pre vysledky v stvrtok a da mi aj sprievodny na interne vysetrenie nemam planovanu sekciu. Ide o vysetrenie ktore by mala absolvovat kazda tehotna v 3 trimestri ?

    Dobrý deň, nepoznám žiadne bližšie informácie ani anamnézu, takže takto je ťažké sa vyjadriť bližšie, ale štandardne sa interné predoperačné vyšetrenie v 34. týždni tehotenstva nerealizuje. Pri nejasnostiach sa pýtajte Vášho obvodného gynekológa.