• Staphylococcus aureus v pošve v tehotenstve 33/5

    , Autor: Adus56

    Dobrý deň,
    ešte sa chcem opýtať k predchádzajúcej otázke. Nemôže v mojom týždni spôsobiť polygynax ototoxický účinok dieťatku???? Je dosť vyvinuté na to aby sa mu nič nestalo ? Neprejde liečivo nejakým spôsobom do krvného obehu ? Lekár mi povedal že 6 dní je krátka doba. Môže sa to stať len pri dlhodobej liečbe ?
    Ďakujem za odpoveď no som fakt z toho lieku vystrašená.

    Dobrý deň, ste v týždni tehotenstva, kedy má plod už vyvinuté prakticky všetko. Všetky orgány sú vyvinuté do ukončeného 18. týždňa tehotenstva. Nemusíte sa znepokojovať.