• Škrátenie krčka

    , Autor: maja1611

    Dobrý deň prajem,
    Chcela by som sa opýtať, som v 34 tt. a na poslednej poradni som mala takéto výsledky:
    hrdlo vzadu chabé 1 cm, VB pre prst vnútorná pre špic, Uterus 3pnp normostatický OOP .... sú tieto hodnoty krčķa na tento tt zlé? Doktor mi povedal, že na hospitalizáciu to zatial nie je. No mám obavu a strach. ĎAKUJEM za odpoveď

    Dobrý deň, záleží od viacerých výsledkov vyšetrení, USG nálezov, cervikometrie, progresie nálezu, subjektívnych ťažkostí. Takto sa Vám neviem jednoznačne objektívne vyjadriť. Ak Váš obvodný gynekológ, ktorý pozná všetky informácie, výsledky vyšetrení a okolnosti, usúdil, že bude stačiť kľudový režim a hospitalizácia nie je nutná, postupujte podľa jeho odporúčaní. Samozrejme, pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach ho kontaktujte.