• Vysetrenie prietokov

    , Autor: ddominkka

    Dobry den,

    Mam zrejme netypicku otazku, chcela by som sa opytat som objednana na vysetrenie prietokov v tehotenstve, akym sposobom to prebieha? Ak ultrazvukom, vedia mi opat povedat ci je babatko v poriadku resp vedia mi potvrdit razstep pery? Dakujem

    Dobrý deň, čo sa týka vyšetrenia prietokov krvi pupočníkom, vyšetrenie sa realizuje USG sondou cez brucho. Vyšetrenie prietokov nemusí realizovať lekár, ktorý ma atestáciu z maternofetálnej medicíny a teda prípadné zložitejšie abnormality, ktoré sa realizujú vrámci špeciálneho morfologického USG vyšetrenia, Vám nemusia byť potvrdené.