• Hemeroidy

    , Autor: Katkacer92

    Dobry den,

    mozem sa opytat, ci mozem v tehotenstve 32tt uzivat olej na hemeroidy fine6? Je to antibakterialny prirodny olej s alkoholom asi.

    Mala som avenoc, ale hemeroid mi rastie.. A robi mi bakterie v posve :(

    Dakujem

    Dobrý deň, najlepších liečbou hemoroidov je lokálna aplikácia čapíkov a krému, prípadne krátkodobé užívanie Detralexu. Spomínaný prípravok je na lokálne použitie, môžete ho používať, tiež však nie dlhodobo.