• Prezreta placenta

    , Autor: Gabčaaa123

    Tak bola som včera na kontrolu u dr. Maly je v poriadku krcok zatvorený prietoky sú tiež okej jedine placentu mam prezretu. Vraj tak ako ju mam teraz v 37tt ju majú žienky v 39tt. Zajtra sa mam hlásiť v nemocnici. Stupeň zrelosti je vraj 2.Termin mam až 25.1. A strašne sa bojím

    Dobrý deň, v III. trimestri už placenta môže mať charakter typu II. alebo III. Neznepokojujte sa. Ak boli všetky vyšetrenia v poriadku, nemusíte sa obávať. Od 37. týždňa sa realizujú tehotenské poradne v nemocničnom zariadení, kde plánujete rodiť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.