• Bolesť križov

    , Autor: Matulka_C

    Pán doktor vcera som Vam pisala ze som v 9tt a mam niekedy pocas dna ruzovy vytok zabudla som sa ale opytat 2 den mam bolest krizov je to bezne v zaciatku tehotenstva alebo to nieje dobre v kombinacii s vytokom ? Mala by som ist k lekarovi?

    Dobrý deň, áno, môžu sa vyskytovať aj bolesti krížov. Samozrejme, pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.