• Špinenie a hematóm v 23tt

    , Autor: AndreaL

    Dobrý deň, dnes som 23tt+5 a už týždeň mám slabučké špinenie, sem tam tvrdnutie bruska a slabé pobolievanie. Včera som isla k doktorovi nech ma pozrie a našiel maličký hematóm za placentou. Dal mi ascorutin. Urobil len sono, zo spolu ma nepozrel. Dnes od rana mám ružový výtok, svrbenie a slabé bolesti podbruska bez tvrdnutia. Pohyby cítim stále. Mám ísť znovu k doktorovi alebo je to v poriadku? Ako sa vlastne správa hematóm? To sa musí vyplatiť, vstrebať? Je takéto spinenie a výtok normálne? Nekrvacala som. Ďakujem pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, takto je veľmi ťažké sa objektívne vyjadriť. Hematóm sa z väčšej časti vstrebe. Ak sa pridružili ďalšie ťažkosti, ktoré ste predtým nemali, je vhodnejšie navštíviť gynekológa, ktorý pozná všetky výsledky predchádzajúcich vyšetrení a najobjektívnejšie sa vie vyjadriť a posúdiť stav.