• Dobrý den

    Chcem sa opýtať mám slabý krvný obraz,malo železa som v 27 týždni je to zle?? Moze to niečo spôsobiť?gyn.mi predpísal nejaké tabletky vo forme železa.....neškodí to?
    Ďakujem

    Dobrý deň, v tehotenstve, hlavne v II. a v III. trimestri je anémia pomerne častá a preto sú predpisované ferropreparáty. Neškodí to, práve naopak, pomôže to upraviť krvný obraz.