• Predčasny pôrod

    , Autor: Karolinanagyy

    Dobrý deň včera som Vám pisala ohladne môjho predčasného pôrodu situácia je taká že ma veľmi neinformuju o mojom stave, davaju mi magnezium a železo ale bolesti mi neustupujú mám pokoj možno 2-3h a potom zas to isté dookola. Chcela by som už porodiť len to chcú ešte natiahnuť do utorka. Len sa bojím že teraz sa od magnezia vôbec nebudem vedieť otvoriť???

    Dobrý deň, lekári Vás majú povinnosť informovať, musíte sa len pýtať, aj opakovane. Ak máte bolesti aj napriek magnéziu, nemusí byť problém s otváraním sa. Ako som už písal, je ťažké sa objektívne vyjadriť bez poznania bližších informácií, okolností a výsledkov vyšetrení. Je štandardné, že ak je to možné, snažíme sa pri hroziacom predčasnom pôrode tehotenstvo potiahnuť o čo najviac.