• Výsledky z kultivácie

    Dobrý deň, som 35+5, hrozí mi predčasný pôrod pre veľkosť bábätka. Z kultivácie mi boli zistené nasledovné baktérie:
    Streptococcus viridans a Staphylococcus epiderminis
    E.coli ojedinele

    Je to nebezpečné ? Mám predpísaný fluomizín.

    Ďakujem.

    Dobrý deň, ste na hranici predčasnosti pôrodu. Všetky spomínané baktérie sa v pošve vyskytujú bežne. Ak E.coli je prítomné z kultivácie iba ojedinele, Fluomizín bude postačovať. Nemusíte sa obávať. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.