• Prsia

    , Autor: Kukuricka

    Dobrý deň prosím vás je normálne že pred ms má prsia strašne boleli a teraz keď mám dostať za dva dni tak jedno má úplne prestalo bolieť a bolí ma iba jedno viete čo by to mohlo byť ďakujem .
    Keby som tehotná tak by to malo byť tak že chvíľu bolia chvíľu nie či ako lebo mám stresy

    Dobrý deň, pred menštruáciou je pomerne bežné, že prsníky sú citlivejšie a bolestivejšie. Nie je dôvod sa znepokojovať. Odsledujte si to po skončení menštruácie. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.