• Hlien

    , Autor: Lucula

    Dobrý deň,
    som v 13tt chcela by som sa informovať lekár mi predpísal macmiror complex 500. Po 6 dňoch sa na toaletnom papieri objavil hlien môže to byť spôsobené tabletkami alebo mam sa obávať a radšej ísť na pohotovosť? Včera ma pobolievalo skôr také pichanie v podbruši najprv pravá strana potom stred ale bolo to prerušované a len pri zmene polohy. Volala som s lekárom a ze si mam dávať magnézium. Už mám za sebou potrat v 5tt tak ja sa teraz o bábo bojím a som čítala že teraz nejaký výtok alebo hlien nie je ok.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, maternica sa v tehotenstve každým dňom zväčšuje, čo môžete pociťovať hlavne pri zmene polohy, je to normálne. Čo sa týka hlienu, záleží od konzistencie a farby, či zápachu. Nemusí sa vôbec jednať o patológiu. Pošva produkuje sekrét aj za normálnych okolností. Môžete skúsiť užívať vaginálne probiotiká alebo si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom a stav si odsledujte. Bez vyšetrenia a poznania bližších informácii, či okolností, sa Vám objektívne bližšie vyjadriť neviem. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.