• Bakterie v moci

    , Autor: Sima89

    Dobrý deň,
    Som v 1.trimestri a boli mi zistené ojedinele baktérie v moči, absolútne žiadne problémy nepociťujem. Doktorka mi predpísala antibiotiká.Dá sa tento problém vyriešiť bez ATB? Napr. ak budem užívať Uroval manosa?

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie okolnosti, informácie ani výsledky vyšetrení, ako ani to, aké antibiotiká boli nasadené, je veľmi tažké sa objektívne vyjadriť. Urologický čaj ako aj spomínaný prípravok sú len doplnkom výživy, môžete ich užívať. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.