• Plodova voda

    , Autor: Miruslv

    Dobrý deň pán doktor. Chcem sa opýtať namerali mi veľa olodovej vody. Doktorka len povedala že 29,8.
    Som v 40tt. Čo to znamená. Ďakujem

    Dobrý deň, nepoznám všetky okolnosti ani informácie o Vás, či sa na niečo liečite, či nemáte cukrovku, nejaké metabolické ochorenia. Polyhydramnion AFI 30 je nadmerné množstvo plodovej vody ľahkého stupňa. Ak sú ostatné parametre, hlavne prietoky, placenta v poriadku, nemusíte sa obávať. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia.