• Nutná hospitalizácia?

    , Autor: Oliver

    Dobry den, chcela by som vediet vas nazor na moj nalez.
    Dneska som zacala 35 tyzden. Na poradni mi doktor povedal, ze vaginalne hrdlo skratene o 1/3, hrdlo zatvorene, ulozene sakralne, klenba znizena (znizena uz od 6 mesiaca), hlavicka nalieha tesne (nalieha tiez od 6 mesiaca, preto mam nariadeny kludovy rezim a iba lezim).
    Cervikometria namerana 28mm v 34+1tt. Ďakujem za Váš názor.

    Dobrý deň, ak nemáte ťažkosti, ani Vám často netvrdne bruško, hospitalizácia nie je za každých okolností nutná. Pokračujte v nasadenej liečbe a odporúčaniach.