• Trasenie bruska

    , Autor: Merymisko123

    Dobrý deň
    Chcela by som sa opýtať som v 30 tt a občas sa mi silno zatrasie celé bruško. Prirovnala by som to akoby ste naplnili balón vodou a ním zatriasli..trvá to pár sekúnd neviem si to vysvetliť ani internetove fora tento ,,jav,, nepoznajú

    Dobrý deň, môže sa jednať o štikútku plodu. Bruško sa zatrasie, keď sa začne plodu čkať. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa.