• Môže sa jednať o tehotenstvo?

    , Autor: Kika_d2

    Dobrý deň, lekári mi diagnostikovali polycistické vaječníky a tým aj malú šancu otehotnieť. Tento mesiac sme mali s priateľom viac krát nechránený pohlavný styk, no nikdy sa do mňa nespravil (ale stalo sa, že sme to robili viac krát za sebou bez ochrany). Menštruácia mi mešká 17 dní, nerobím si z toho nič, keďže minule mi meškali aj 2 mesiace. Pre istotu som si spravila okolo 10tého dňa meškania test, negatívny. No pár dní do zadu mávam bolesti, kŕče ako keby mi mala prísť menštruácia, no tá neprichádza. Už druhý deň špiním, taký hnedý výtok alebo ako keby posledný deň menštruácie. Dnes sa mi stalo, že z ničoho nič mi prišlo na zvracanie, vyvracala som sa pár krát, ešte mi bolo zle a zrazu mi bolo lepšie. Prišlo a odišlo to rýchlo a trvalo to cca pol hodinku. Odvtedy mi nič nieje. Neviem z čoho to môže byť a rozmýšľam, či sa nemôže jednať o tehotenstvo

    Dobrý deň, ak je tehotenský test negatívny na 17. deň meškania menštruácie, tehotná pravdepodobne nebudete. Pre jednoznačné potvrdenia alebo vylúčenie tehotenstva, ako aj v prípade ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.