• norethisteron

    , Autor: Klaudika

    Dobrý ďen. Pred menštruáciou sme mali s priatelom styk, menštruácia prišla normálne. momentálne mam znovu pred menstruáciou a chcem sa opýtat či je uz dostatok dní na to aby mi test ukazoval správnu hodnotu. Pýtam sa to, pretoze chceme ist na dovolenku a chcela by som si menštruáciu posunúť norethisteronom, najmä si chcem byt dostatocne ista . Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, teoreticky by ste už boli v 4. týždni tehotenstva, tehotenský test by mal byť pozitívny. Ak Vám prišla menštruácia normálne a tehotenský test máte negatívny, môžete užívať Norethisteron 2-3 dni pred očakávanou menštruáciou.