• Norethisteron tehotenstvo a dvojicky

    , Autor: Leen

    Dobry den, brala som norethisteron vo vyšších h davkach 4dni na 5 ty den som dostala menštruáciu. A nasledne som otehotnela. Momentalne mi meska menstruacia 5dni a mam pozitivny test .. Moja otazka znie moze norethisteron ublížiť dieťatu.. A druha otazka. Mozem mat dvojicky niekde som citala ze po norethisterone je to mozne a uz sa strachujem.. Vopred vdaka za odpoved.. Prajem pekny deň

    Dobrý deň, realizovať si tehotenský test na piaty deň meškajúcej menštruácie nemá zmysel. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to. To, či žena bude mať dvojičky záleží na viacerých okolnostiach, Norethisteron to veľmi ovplyvniť nevie. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.