• Mg

    , Autor: dena-3

    Dobry den
    Prosim Vas aky mate nazor na uzivanie magnezia v tehotenstve? Je vhodne uzivat ho preventivne alebo az ked ma zena nejake problemy - bolesti? Som v 16tt zatial bez tazkosti.
    Dakujem

    Dobrý deň, preventívne užívanie magnézia nie je potrebné, ani v tehotenstve. Pri indikácii na užívanie magnézia nie je v tehotenstve nebezpečné, používa sa pomerne často, ale netreba to prehánať, preto pri sa pri prípadnom užívaní magnézia poraďte so svojím obvodným gynekologóm.