• Pychanie v podbrušku

    , Autor: michaela-11

    No mne nedávno zistila nefrologicka ze mam trochu piesok v obličkách a dala mi na to Urinal tak môže byt ze koli tomu toľko cikam?

    Dobrý deň, predpokladám, že Vám okrem Urinalu odporučila dostatočnú hydratáciu a pitný režim. Ak močíte častejšie od začiatku užívania Urinalu a návštevy nefrologičky, môže to byť spôsobené tým.