• Mozne tehotenstvo

    , Autor:

    Dobry den,chcela by som sa spytat,ci je moznost ze som tehotna,s manzelom sme mali po viac ako polroku pohlavny styk,kedze som 5 mesiacov po porode,nekojim uz skoro 3 mesiace.Pohlavny styk sme mali v sobotu 19.1.,menstruaciu som mala dostat 21.1.dostala som ju 22.1,ale s tym,ze je taka slaba,co ja som zvykla mat silne krvacanie.Mam aj citlive a naliate prsniky 2 den.Je mozne citit priznaky v podstate 5 dni od pohlavneho styku,alebo si tie priznaky sama spustam,tym ze nato stale myslim? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, niekedy sa po pôrode zmení intenzita aj charakter menštruácie, nie je to ničím výnimočným. Citlivé a naliate prsníky sú v období menštruácie pomerne bežnou vecou. Na piaty deň je ešte predčasne cítiť tehotenské príznaky, ale ak Vám bude meškať nasledujúca menštruácia 10 dní, spravte si tehotenský test a potom navštívte Vášho obvodného gynekológa.