• Možnosť tehotenstva

    , Autor: mirka077

    Dobrý deň,
    moja bazàlna teplota mi pekne stúpala z 36,8 na 36,9, 37, 37,1 , 4 tehotenske testy mi potvrdili graviditu avšak , dnes mi teplota z 37,1 klesla na 36,9 ? O 2 dni mám dostať menštruáciu, avšak keďže som cítila únavu, a mala som časté mocenie, bolestivé prsia, tak som si testy spravila, ktorý mi tehotenstvo potvrdil slabou druhou ciarockou . Avšak mám obavy z klesajúcej bazalnej teploty.... Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, v tejto chvíli s tým nič neurobíte. Ak ste tehotná a tehotenstvo sa ujme, urobte si tehotenský test pri meškajúcej menštruácii 10 dní. Ak sa dostaví menštruácia, s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať o biochemické tehotenstvo.