• Otehotnenie aj s kondomom?

    , Autor: biba-2

    Dobrý deň,
    chcem sa spýtať, či je nejaké riziko otehotnenia, ak po pohlavnom styku vo mne ostal kondóm s ejakulátom. Kondóm nebol celkom vo vnútri, troška vyčnieval. S partnerom sme si to všimli hneď a vybrala som ho. Avšak menštruácia mi mešká už druhý deň a nemám žiadne predmenštruačné príznaky. Mám mierne obavy.
    Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, ak sa ejakulát nedostal mimo kondómu, tehotná by ste nemali byť. Meškanie menštruácie dva dni ešte nič neznamená. Ak Vám bude menštruácia meškať týžden, navštívte Vášho obvodného gynekológa.