• test

    dobry den..dnes rano som si robila tehotensky test rapiclear a vysla mi druha ciarka slabsia ako ta prva...menstruaciu by som mala dostat za 2 dni ale citim sa zvlastne tak som si uz tehotensky test urobila skor pre svoju informaciu..znamena ze som tehotna aj ked je ta ciarka slabunka este?kedy by som mala znovu test zopakovat pre overenie?a kedy je najvhodnejsie zavolat svojmu lekarovi a objednat sa u neho na potvrdenie tehotenstva?kedy uz to bude vidno na ultrazvuku?dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    test opakujte aspoň s týždenným odstupom, ak máte mať menses o 2 dni, ešte je velmi krátka doba ,
    test nemusí byť vždy stopercentný.
    na UZv je plod viditeľný cca od 5-6 týždňa