• rozťahovanie maternice

    , Autor: rebelka

    Dobrý deň, je normálne prestať cítiť rozťahovanie maternice, teda nemať bolesti podbruška? Teraz by som mala byť 9tt+3 a neviem, či sa mám báť, že je niečo zle. Toto je moje prvé tehotenstvo a nechcem dr. otravovať. Naposledy som u nej bola minulú stredu a všetko bolo v poriadku. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ak by ste mala pocit, že vám bruško nerastie určite navštívte lekára.Ale bolesti v podbrusí nemusia pretrvávať celé tehotenstvo
    S pozdravom