• výtok v tehotenstve

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, som v 18tt a pred pár dňami som prvý x spozorovala výtok. Je bielo-žltej farby a dosť hustý až hrudkový. Nemám žiadne pálenie ani svrbenie a výtok ani nezapácha. Je to v tehotenstve normálne, alebo mám navštíviť svoju Dr.?

    Dobrý deň,
    vzhľadom na to, že vaginálna infekcia je najčastejšou príčinou predčasného pôrodu či potratu, je dôležité aby sa žiadna vaginálna infekcia nepodceňovala. Preto navštívte lekárku aby zvážila podanie vaginálnych tabliet.