• ešte počkať?

    , Autor: nena

    dobrý deň, prosím Vás o radu, v polovičke novembra 2013 som mala poslednú menštruáciu, nepamatam si presne nakolko kojim, tak som si to nejak neznacila, /okolo 15-stého/, 15.12.2013 som si spravila tehotenský test, kt.mi vyšiel pozitívne, 13.01.2014 som bola u svojej dr.ktorá mi spravila sono a na usg ešte nebolo vidno akciu srdiečka, velkost gest.vacku 15mm bez emb.struktur, 16.01.2014 som bola znova , este stale nie je nic vidno, velkost gs 17-18 mm,bez emb.struktur,zaroven mi odobrala aj krv, s tým, že ak v pondelok 20.01 nebude vidno akciu srdiečka, mám ist na revíziu, jeden ma som už mala pred 3 rokmi,myslite, že by sme este maqli počkat s tou revíziou alebo uz nie je žiadná šanca, aby tehotenstvo bolo v poriadku, dakujem velmi pekne za odpoved

    Dobrý deň,
    bohužiaľ to bez objektívneho nálezu a bez sona nemôžem posúdiť. No týždeň je dosť dlhá doba na to, aby sa gestačný vačok dostatočne zväčšil a objavili sa aj embryonálne štruktúry, ak nie, v takom prípade prognóza gravidity nie je dobrá. Držím palce.