• Bolesti v pravo

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať som 5 tt a pociťujem bolesti na pravej strane v podbrusku. Nie sú to veľké bolesti ale taka tupá bolest. Nespinim a na teste mam silné dve čiary. Treba zájsť k lekárovi alebo môžem ešte počkať? Viem, že sa maternica zväčšuje a môže to pobolievat len ma znervoznuje že je to na jednej strane a ide mi to aj do slabín. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, príčin bolestí môže byť viacero. Nemusí sa jednať o nič vážne, ale takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní, či zhoršení ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.