• som alebo nie

    Dobry vecer.Takze mam otazku.Sedem dni mi meska menstruacia,raz ma naplo pri obede a vcera rano som sa zobudila na vonu pecenej klobasky :-) Smiesne.Ja viem,ze by bolo jednoduchsie spravit si test ale bojim sa ze budem zase sklamana.Ani raz mi nemeskala mens. ani vtedy ked som mala cystu na vajecniku a isla som na LPK.Dakujem

    Dobrý deň,
    meškanie menštruácie môže byť príznakom tehotenstva no jedno napnutie pri obede ani zobudenie sa na vôňu pečenej klobásky nie je štandardným znakom tak včasného tehotenstva. Urobte si test.