• Som tehotna? prosim pomoc

    , Autor: mkricilova

    Dobry den, mam len 14 rokov, s priatelov sme robili somariny a on sa na maju vaginu urobil... som PANNA !!!.. a teraz mi 4 dni meška menstruacia... prosim možem byt tehotna ? bojim sa to mame povedta skuste mi povedat ci som alebo nie

    Dobrý deň
    tehotná byť môžete ale s malou pravdepodobnosťou.To že ste panna, neznamená, že spermia sa cez otvor v panenskej blane nemohla dostať vyššie.
    Dop.vám urobiť si teh.test, a ak by meštruácia neprichádzala, radšej navštívte svojho gynekológa.
    S pozdravom